Umístění: Úvod > Press > Články

Výhody tlačových produktov KYOCERA

Publikováno: 02.04.2012

1. Silné zázemie značky KYOCERA

Kyocera Corporation má na svetovom trhu dlhoročnú tradíciu (od roku 1956) a je popredným výrobcom konštrukčnej keramiky, elektronických súčiastok, solárnych článkov, mobilných telefónov a kancelárskeho IT zariadenia.

Spoločnosť sa delí na 3 základné sektory: informačný a komunikačný sektor, ochrana životného prostredia a produkty pre zlepšenie životného štýlu. Kyocera Corporation so sídlom v Kyotu zamestnáva v súčasnej dobe približne 66.000 pracovníkov v rade výskumných, výrobných a obchodných podnikov vrátane České republiky.

2. Široké portfólio produktov s možnosťou optimálneho riešenia

Vďaka širokej rade produktov kancelárskej techniky, laserových tlačiarní od najmenších stolných tlačiarní po výkonné zariadenia, digitálne kopírovacie stroje a multifunkčné zariadenia vo formáte A4 až A3 a najviac vďaka funkčnosti a variabilite širokého výberu funkčných doplnkov je možné zabezpečiť komplexné a optimálne riešenie pre vašu kanceláriu.

3. Podpora rôznych operačných systémov

Produkty KYOCERA poskytujú dokonalú sieťovú pripojiteľnosť, bezproblémovú správu a podporu rôznych operačných systémov: Windows, MAC, LINUX, UNIX, NOVELL, DOS…

4. Vlastný riadiaci tlačový jazyk - PRESCRIBE IIe

S pomocou riadiaceho jazyka a jazyka popisu stránky PRESCRIBE IIe/IIc firmy KYOCERA môžu byť v tlačiarni ľahko vytvárané a ukladané formuláre, loga aj komplexná grafika nezávisle na použitom operačnom systéme. Vzhľadom k priamemu uloženiu v tlačiarni odpadá potreba ich integrácie do tlačových súborov a na vyžiadanie sú vždy k dispozícii, čím nezaťažujú prevádzku počítačovej siete.

5. Bezproblémová prevádzka v prostredí SAP

Okrem štandardných SAP ovládačov (Device Type) umožňuje Kyocera tlač cez vlastné ovládače založené na jazyku Prescribe, ktoré poskytujú užívateľovi viacej funkcií a možnosti ako bežné PCL ovládače , napr. tlač čiarových kódov, jednoduché využitie makier apod. 

6. Písma a tlač čiarových kódov

136 premenných PostScriptových fontov ponúka užívateľovi širokú škálu vysoko kvalitných fontov a umožňuje tiež bez akýchkoľvek problémov prepojenie so staršími systémami. Celkom 45 druhov integrovaných čiarových kódov vrátane kontrolných súčtov je počítané automaticky tlačiarňou a vytlačené v požadovanej veľkosti, umiestnenia.

7. Najnižšie prevádzkové náklady a náklady TCO vo svojej triede

Použitie špeciálne navrhnutých tlačových jednotiek – valcov z amorfného kremíka (patentovaná technológia zaručujúca dlhú životnosť od 100.000 po 4.500.000 strán) – znamená, že jediným spotrebným materiálom je iba tonerová náplň, nie celá tlačová „cartridge“, ako je tomu u iných výrobcov.

8. Špičková technológia ECOSYS

ECOSYS je technológia, ktorá šetrí vaše náklady na tlač. ECOSYS je unikátna inovatívna technológia tlače, ktorá zaručuje:

- mimoriadne dlhú životnosť zariadení a ch komponentov

– vysokú kvalitu tlače spoločne s nízkymi prevádzkovými nákladmi

- minimálna životná záťaž

 9. Minimálne nároky na servisné zásahy

Vďaka použitiu komponentov s dlhou životnosťou  majú zariadenia KYOCERA minimálne nároky na servisné zásahy a údržbu. Už tak dlhá životnosť stroja môže byť naviac predĺžená aplikáciou preventívnych prehliadok.

10. Silná softwarová podpora ku všetkým produktom KYOCERA zdarma

Ku všetkým produktom tlačových zariadení sú zdarma dodávané softwarové nástroje:

KM Net Viewer – jedinečný nástroj pre administráciu všetkých sieťovo pripojených tlačových zariadení nie len značky KYOCERA s možnosťou sledovania stavu tonera, stavu zásobníkov papiera, počtu vytlačených stránok  – spoločný pre všetky sieťové zariadenia. Umožňuje nastaviť upozornenie formou emailové správy v okamihu nutnosti  servisného zásahu.

KM Net Client – jednoduchší ovládací software slúžiaci pre lokálne aj sieťové pripojené tlačové zariadenia

KM Net Accounting – účtovací systém slúžiaci na  kontrolu tlače, kopírovanie, skenovanie jednotlivými užívateľmi alebo oddeleniami pre lokálne aj  sieťovo pripojené tlačové zariadenia s možnosťou obmedzenia prístupu.

e-MPS – rôzne funkcie spracovania dát založené na ukladaní tlačových úloh na hard disk v tlačiarní alebo tlačovom module kopírovacieho zariadenia