Umístění: Úvod > Press > Tlačové správy

KYOCERA TASKALFA 3252ci: Vysoko doporučené Buyers Laboratory

Publikováno: 05.12.2016
KYOCERA TASKALFA 3252ci: Vysoko doporučené Buyers Laboratory

KYOCERA Document Solutions, popredný svetový dodávateľ tlačiarní a kancelárskych riešení oznámila, že nezávislé testovacie laboratórium Buyers Laboratory (BLI) udelilo tlačiarne KYOCERA TASKALFA 3252ci certifikát "Highly Recommended" a certifikát spoľahlivosii „Reliable Certified" pre rok 2016.

Viacej ako dva mesiace prevádzala BLI starostlivé testovanie prakticky všetkých vlastností, schopností a výkonnosti tohto multifunkčného zariadenia. TASKalfa 3252ci bola vyhodnotená ako "celkovo vynikajúca" vo svojej triede.
Súčasťou testu bolo posúdenie spoľahlivosti 125 tisíci impresiami, v priebehu tejto testovacej doby sa multifunkcia zasekla iba raz. Analytici BLI poznamenali, že komponenty s dlhou životnosťou a vysoká maximálna kapacita papieru prispieva k menším prestojom, a to ako u farebných, tak u čiernobielej tlače, kde boli preukázane zhodné výsledky pri dlhodobom behu zariadení.
TASKalfa 3252ci oslovila BLI rýchlosťou vytlačeného prvého listu a zhotovenia prvej kópie, rovnako ako rýchlostné skenovanie. Zariadenie je vybavené technológiou HyPAS a je tak pripravené k začleneniu do procesov akejkoľvek firmy či podniku. Analytici BLI venovali tiež zvláštnu pozornosť schopnosti mobilnej tlače.

"Wi-Fi Direct a podpora NFC pro Android sú už štandardom a zariadenie naviac podporuje Apple AirPrint, Google Cloud Print i KYOCERA Mobile Print," hovorí George Mikolay, senior editor pre A3 a produkčný  hardware v BLI. "Toto multifunkčné zariadenie je ideálne pre dnešné mobilné pracovné sily."

"Predajcovia i zákazníci hľadajú spoľahlivosť a výkon," povedal Hiroaki Yoshihashi, generálny riaditeľ divízie pre produktové plánovanie Kyocera Document Solutions. "Toto doporučenie od BLI potvrdzuje všetko, čo sme o TASKalfa 3252ci hovorili."

Zariadenie MFP je vybavené unikátnym designom odpadového toneru: nádoba pre použitý čierny toner môže byť využitá ako odpadový kontejner, čím sa znižujú priestory pre skladovanie a šetrí sa životné prostredie. Táto konštrukcia priniesla multifunkcií TASKalfa 3252ci  ocenenie za vynikajúce výsledky v oblasti inovácií v lete 2016 (Summer 2016 Outstanding Achievement in Innovation).